Menu:

Adres:

APARTAMENT GRONIK mini
STRZELCóW PODHALAńSKICH 2/4
34-511 ZAKOPANE-GRONIK
tel.
tel. +48.601588181
e-mail: zakopaneapartamenty@gmail.comLinki

APARTAMENT GRONIK mini - ZAKOPANE-GRONIK


Start

Zakopane to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w polskich górach. Chyba każdy miał okazję przynajmniej raz być w Zakopanem, podziwiać jego piękne krajobrazy oraz korzystać z przygotowanych specjalnie dla turystów atrakcji. Jeśli należysz do grona nielicznych, którzy nie mieli jeszcze szczęścia odwiedzić serca polskich Tatr uczyń to jak najszybciej. Rozpoczynające się wakacje są do tego świetną okazją – sprawdź hotele w zakopanem rezerwuj pokój i przyjeżdżaj! Poznawanie Zakopanego najlepiej rozpocząć od jego najbardziej charakterystycznych miejsc – pierwszym celem powinny być więc Krupówki, które są głównym deptakiem całego miasta. Przemierzając je do końca dochodzimy pod Gubałówkę, na którą możemy wejść albo wjechać kolejką. Na górze czekają na nas restauracje, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz kolejne kramy pełne lokalnych wyrobów. Kiedy zejdziemy z Gubałówki warto byłoby odwiedzić najstarszą część zakopanego, a mianowicie ulicę Kościeliska, która traktowana jest jako Zakopiańska Starówka. To tutaj znajdziemy powstałe na początku osiemnastego wieku budynki, między innymi stary, zabytkowy kościółek. Po spacerze przez miasto warto wybrać się na górskie szlaki, wzdłuż których ciągną się wykonane w tradycyjnym stylu i czekające na gości oraz podróżnych Schroniska w zakopanem Dwa główne szczyty, na które trzeba wejść to Giewont oraz Rysy – trasa jest prosta dostosowana zarówno do początkujących jak i zaawansowanych turystów. Można zrezygnować z czysto górskiej wspinaczki i wybrać się nad morskie oko – trasa jest długa jednak malownicza.
więcej na temat: Poznajemy Zakopane

Zapraszamy Państwa do apartamentu położonego u wylotu Doliny Małej Łąki, zaledwie 2,5km jazdy samochodem do centrum Zakopanego, bardzo dobre połączenia busem i autobusem. Przystanek 50 m od apartamentu.

Jest to samodzielne mieszkanie o pow.20 m2 składające się z jednego pokoju z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką i przedpokojem oraz balkonem.- BEZPRZEWODOWY INTERNET.
Apartament przeznaczony jest dla max 3 osób (idealny dla małżeństwa z dzieckiem). Wokół budynku duże tereny zielone, ogrodzone. Atutem jest bliskość szlaków turystycznych, oraz tras narciarskich (Polana Szymaszkowa,Witów Ski Centrum).


We invite you to the apartment GRONIK MINI located at the mouth of the Little Valley Meadows, just 2.5 km drive to the center of Zakopane, a very good bus connections and bus.Stop 50 meters from the apartment.

This is independent of pow.20 m2 apartment consisting of one room with one double bed of 140cm width and a single, fully equipped kitchenette (fridge, cooking el.), Bathroom with toilet and shower and a hall and a balcony .- WIRELESS INTERNET.

Apartment is for max 3 persons (ideal for a married couple with a child). Around the building, large green areas, parking for car
 Advantage is the proximity of trails-100m and VALLEYS LOW MEADOW Reglami Under Way, as well as ski slopes - Glade Szymaszkowa, Witów Ski Center.
  • 3 km od centrum Zakopanego
  • Wyciąg Szymaszkowa 1700m,
  • Centrum Narciarskie Witów 6km
  • Szlaki na Giewont, Czerwone Wierchy, Dolinę Kościeliską, Dolinę Chochołowska, Dolinę za Bramką, Dolinę Małej Łąki, Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy, Przysłop Miętusi, Drogę Pod Reglami - 120m,
  • Basen geotermalny w Oravicach na Słowacji 20km,
  • Basen geotermalny w Zakopanem na Antałówce 5km.